Другие виды спорта
Подобається

«Я запускаю ракеты в 19-м. Пристегните ремни»: стало известно, кто станет следующим соперником Макгрегора

19.02.2019
«Я запускаю ракеты в 19-м. Пристегните ремни»: стало известно, кто станет следующим соперником Макгрегора

Назван соперник Макгрегора на следующий бой: «Уже все решено»

Экс-чемпион Абсолютного бойцовского чемпионата (UFC) Конор Макгрегор определился со своим следующим оппонентом на первый бой после дисквалификации.

"Конор Макрегор проведет свой следующий бой против американского бойца Дональда Серроне" –  про це повідомив спортивний журналіст ESPN Чаматкар Сандху

«Насколько я знаю, это уже решено», – высказался про следующий бой Макгрегора Джо Роган.

Напомним, что решением Атлетической комиссии штата Невада Конор Макгрегор был отстранен от участия в чемпионатах организации на полгода со дня драки на турнире UFC 229.

Таким образом, ирландский боец сможет вернуться в октагон не ранее марта месяца.

 Конор Макгрегор вже почав підготовку до бою.
На своїй сторінці у Фейсбуці Макгрегор поділився фотографіями з тренування, де працює над загальною фізичною підготовкою.

За словами Уайта, єдине, що ускладнює взаємодію з Макгрегором – це його непунктуальність.

Додамо, президент  UFC Дана Уайт назвав єдину проблему екс-чемпіона UFC у двох вагових категоріях Конора Макгрегора 

"З Конором важко мати справу? Так, але він того вартий. Якщо люди запитають мене, яка найбільша проблема, пов'язана з Конором, я відповім, що він не приходить вчасно. А так Конор неймовірний. Він веселий хлопець, забавний, відмінний боєць, на нього цікаво дивитися. Якщо б ще приходив вчасно, був б просто ідеальний. Він би був досконалим.

Ми є глобальним видом спорту, тому, коли проводимо прес-конференцію, знаходимося в прямому ефірі на весь світ. А коли Конор не приходить на неї і не робить це ще 30 хвилин, то це проблема. Ми повинні заповнити час і не тільки заповнити ефір, але і тримати людей зацікавленими, підігріваючи їх бажання дивитися далі, що важко робити в наші дні", — сказав Уайт в інтерв'ю Barstool Sports.