Без рубрики
Подобається

«Приписывают роман с тренером»: что известно о личной жизни украинской теннисистки Леси Цуренко

30.05.2018
«Приписывают роман с тренером»: что известно о личной жизни украинской теннисистки Леси Цуренко

Украинский спорт сейчас в стадии стагнации.

Он только начал зарекомендовуваты себя на международной арене, но первые высокие досянення у нас уже есть. Например, украинка Элина Свитолина имеет все шансы в этом году стать первой ракеткой мира. Но кроме нее Украина имеет еще много талантливых спортсменов.

Сегодня речь пойдет о другой теннисистки, вторую ракетку Украины — Леся Цуренко. У каждого спортсмена широкий круг собственных амбиций. Леся Цуренко много и упорно работает для того, чтобы ее результаты каждый раз становились лучше. Наибольшим успехом теннисистки за всю ее спортивную карьеру стал выход в четвертый круг Открытого Чемпионата США в 2016 году.

Многих фанатов Леси интересуют не только ее спортивные достижения и победы на турнирах Большого Шлема, но и подробности личной жизни спортсменки. А об этом Леся не любит говорить с журналистами. Она считает, что частная сторона жизни для того и есть, чтобы быть скрытой от посторонних глаз. Но без сплетен и домыслов не обошлось.

Справа в тому, що тренер Лесі – Дмитро Бричек – старший від спортсменки лише на декілька років. Раніше Дмитро був її спарринг-партнером. Пліткували, що між спортсменами є романтичні стосунки, які вони просто приховують від загалу. Але чи так це насправді? Ані Леся, ані Дмитро не не підтвердили цих чуток. Але і не спростували їх, коректно оминаючи тему особистого під час інтерв'ю. Ось що сказа Леся журналістам з цього приводу:

"Коли ми тільки почали разом тренуватися, Дімі було лише 25 років. І він вже мав 7 років тренерського стажу. Це не могло не вражати. Звісно, у наших стосунках не все гладко. Ми конфліктуємо, сперечаємося… Як і всі тенісисти, звісно".

Тільки ми помітили, що Леся говорить про стосунки? Можливо, вона проговорилася? Також Леся розповідає, що з рідними бачиться рідко, а з фанатами у соціальних мережах також не контактує, навідміну від багатьох інших сучасних спортсменів. Каже, що їй шкода на це часу, якого у красуні і так обмаль. У будь-якому разі ми бажаємо тенісистці успіхів у її подальшій кар'єрі. А особисте щастя вона ще обов'язково знайде, навіть не сумнівайтеся.


Коментарии

Коментарии