Другие виды спорта
Подобається

Молодая украинка стала чемпионкой Словении по биатлону

18.09.2018
Молодая украинка стала чемпионкой Словении по биатлону

Українка виграла нагороди в спринті та гонці переслідування

Олімпійська чемпіонка 2014 року в естафеті, дворазовий призер чемпіонатів світу українська біатлоністка Юлія Джима стала переможницею спринту і гонки переслідування на чемпіонаті Словенії з літнього біатлону. Разом з п'ятьма японськими спортсменками Джима виступала поза конкурсом.

У спринтерській гонці українка, яка допустила на один промах більше, на 15 секунд випередила Уршку Пойє, тоді як в пасьют, стартувавши з 15-секундною перевагою і допустивши два промахи, Юлія на 14 секунд випередила японку Фуюкі Тачізакі.

Нагадаємо, Джима вирішила продовжити кар'єру і виступати за збірну України, але тренуватися буде разом зі словенською командою, яку очолив екс-тренер жіночої збірної України Урош Велепец.

Ми писали, що російський тренер очолив жіночу збірну України з біатлону. Як розповідав Бринзак, команду вирішили довірити "молодому амбітному фахівцю зі свіжим тренерським поглядом".

Раніше Підгрушна зізналася, що в біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Капітан збірної України уточнила: в нашій команді таких спортсменів немає.


Коментарии

Коментарии