Главные новости
Подобається

Значение родинок на теле: три ведьмины отметины

06.06.2016
Значение родинок на теле: три ведьмины отметины

У Європі в середні віки за родимку НЕ тілі могли спалити на багатті. Все тому, що незвичайні зміни шкіри вважалися мітками диявола. За часів інквізиції можна було запросто уславитися відьмою або чаклуном за одну-єдину родимку на видному місці. Сьогодні родимок ми не надаємо особливого значення. Однак деякі відмітини все ж гідні нашої уваги, так як вони вказують на схильність людини до екстрасенсорними здібностями.

Езотерики виділяють три місця на тілі людини, родимки на яких говорять про наявність паранормальних здібностей.

Родимка на скроні. Людина з такою родимкою має дуже розвинену інтуїцію. Йому слід частіше прислухатися до своїх відчуттів і внутрішнього голосу. Такі люди можуть бачити прийдешні події, вони швидко розпізнають брехню і бачать людину наскрізь.

Родимка трохи вище коліна. Родимка на цьому місці вказує на наявність здібностей до магії. Люди, у яких є мітка трохи вище коліна, можуть виходити на зв'язок з потойбічним світом. Їм часто сняться померлі родичі, так як у них міцна енергетичний зв'язок з іншим світом.

Родимка над верхньою губою. Люди з таким родимкою володіють здібностями до гіпнозу і даром переконання. Вони мають внутрішнє чарівність, завдяки якому притягують людей. Крім цього, родимка над губою дає людині дар матеріалізації слова. Таким людям необхідно контролювати свою промову, так як майже всі сказані ними фрази в емоційному пориві можуть реалізуватися в реальності. Також люди з родимкою над губою можуть наврочити і вплинути на настрій людини. Їх сила — в словах, які вони вимовляють.

Значення родимок на тілі інтерпретується в залежності від їх місцезнаходження. Як правило, вони відкривають інформацію про характер людини і його талантах. Родимки можуть з'являтися і зникати — це значить, що в житті людини відбуваються зміни. Значення родимок на тілі, які були наведені вище, особливі, і людям, у яких вони є, слід враховувати їх сакральний зміст.


Коментарии

Коментарии