Мотивация
Подобається

Жінка кричала, що не ввійде в воду, де купається собака. Через кілька хвилин сталося ЩОСЬ! (ФОТО)

22.07.2016
Жінка кричала, що не ввійде в воду, де купається собака. Через кілька хвилин сталося ЩОСЬ! (ФОТО)

Ця історія сталася на одному з пляжів Італії, куди офіційно дозволено приходити з тваринами (у багатьох країнах купання собак дозволено тільки в спеціально відведених для цього місцях). Лаки прийшов на пляж зі своєю господинею Анною-Марією щоб добре відпочити і купуватися.

Лаки — 3-річний красень-лабрадор, який до цього пройшов спеціальний курс порятунку на воді: відомо, що лабрадори дуже люблять воду і завдяки своєму миролюбному характеру і любові до людей — відмінно виконують обов'язки рятувальників.

Лаки і господиня пішли купатися, але, пустуючи в воді, випадково за пливли за офіційно дозволену для купання тварин територію. Їх побачила жінка, яка в цей час збиралася скупатися в морі. Вона підняла крик, лаючись що собаки розносять заразу і ні вона, ні її 7-річна донька не будуть купатися там, де купаються собаки. Анна-Марія кілька разів вибачилася і поспішно вийшла з води, ведучи за собою Лаки.

Буквально кілька хвилин по тому дочка цієї жінки увійшла в воду і попливла від берега. У той час як її мати розмовляла з кимось, велика хвиля накрила дівчинку з головою і та почала тонути. Найнебезпечнішим було те, що ніхто на пляжі цього просто не помітив. Ніхто, крім Лаки, який миттю кинувся в сторону моря, підхопив дитину і потягнув до берега.

Дівчинка дуже злякалася і наковталася води, але в цілому відбулася легким переляком. Через деякий час її мати, яка кричала на господиню з собакою, підійшла до них, щиро подякувала і вибачилася.

Я думаю, з тих пір ця жінка, завдяки Лаки, буде дивитися на собак зовсім іншими очима.

47 210


Коментарии

Коментарии