Усик вразив організаторів Всесвітньої боксерської суперсерії

11.09.2017
Усик вразив організаторів Всесвітньої боксерської суперсерії

Німецький промоутер Калле Зауерланд, один з організаторів Всесвітньої Боксерської суперсерії, дав свою оцінку бою між Олександром Усиком і Марко Хуком, який відкривав турнір.

"Я буду чесним: я не знав багато про Усика до цього поєдинку. Так, я знав, що він відмінний хлопець, я читав газети, які писали про нього, я знав, що він завоював чемпіонський пояс всього за 10 боїв. Тоді я думав: "Хм, виглядає добре, але подивимося на нього в справі проти Хука". І ось після перших раундів, я дивлюся і не бачу нічого особливо: так, хороша техніка, так, відмінно рухається, але Хук виграв у нього перші трихвилинки, я так вважаю.

Але, коли в кінці третього раунду він почав проводити ці комбінації, я дивився і не вірив своїм очам. Що це взагалі таке, подумав я? Усик почав проводити комбінації і знизу, і зверху, доставляв дуже серйозні проблеми Хуку. Тут я зрозумів, що цей хлопець дуже хороший.

Олександр дуже грамотно наносить удари. У нього немає постійних сильних пострілів, він робить це комбінаціями, що ускладнює життя супернику. За ним спостерігати одне задоволення – його робота ногами, фізична сила… Я вважаю, що у нього є все, щоб виступати в хевівейті", – розповів Зауерланд в інтерв'ю XSPORT.ua.


Коментарии

Коментарии