Другие виды спорта
Подобається

Украина впервые стала чемпионом Европы

05.08.2016
Украина впервые стала чемпионом Европы

Молодіжна збірна України з бейсболу вперше стала Чемпіоном Європи. В фінальному матчі наша команда, зібрана з гравців до 21 року, здолала своїх однолітків з Росії. На турнірі, що проходив у ізраїльському місті Петах-Тіква, українці двічі обігрували росіян. На груповому етапі наші бейсболісти виявилися сильнішими з рахунком 3-0. На шляху до фіналу також були обіграні збірні Литви та Ізраїлю.

Бейсбольний поєдинок складається з 9 іннінгів. В кожному команди по черзі атакують і захищаються. Після першого нападу українці повели в рахунку 4-0. Після п'яти іннігів рахунок вже був 7-1 на нашу користь. Росіяни згуртувалися, почали наздоганяти українців, але сил принаймі відігратися забракло. Остаточні цифри на табло 7-5 зафіксували перемогу України.

Індивідульні нагороди першості Європи отримали три українських бейсболісти.

Рівенчанин Дмитро Кілієвич — "Найкращий пітчер, кропивничани Євген Жанталай — "Найкращий відбиваючий" та Віталій Чухрий — "Найцініший гравець" чемпіонату.
Автор: facebook.com

Головний тренер збірної — Юрій Бойко. Він також керує 21-разовими чемпіонами України з бейсболу клубом КНТУ-Єлісаветград.
Автор: facebook.com

Тричі збірна України фінішувала на молодіжних Євро четвертою. Одного разу, в 2012-му році, вийшла в фінал, де поступилася французам. Найвище досягнення дорослих бейсболістів — 9-те місце Чемпіонату Європи.


Коментарии

Коментарии