Главные новости
Подобається

Сегодня утвердят кандидатуру главного тренера национальной сборной

15.07.2016
Сегодня утвердят кандидатуру главного тренера национальной сборной
У п'ятницю виконавчий комітет Федерації футболу України має намір затвердити кандидатуру головного тренера національної збірної, повідомляє Корупція.Спорт.

О 14:00 віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін проведуть засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з приводу аналізу ситуації протидії пожеж на торфовищах у 2015 році та заходів їх попередження та ліквідації в 2016 році.

О 15:00 відбудеться прес-конференція, під час якої буде оголошено склад спортсменів, які представлятимуть Україну на літній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). У заході візьмуть участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, міністр молодіжної політики і спорту Ігор Жданов.

О 15:00 розпочнеться брифінг міністра інфраструктури Володимира Омеляна "Практичне наповнення міжнародного співробітництва Міністерства інфраструктури".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 15 липня почне виплати вкладникам банку "Михайлівський" (Київ) через відділення 6 банків.


Коментарии

Коментарии