Главные новости
Подобається

«Реванш с Льюисом сорвался из-за его мамы», — рассказал Кличко

14.06.2018
«Реванш с Льюисом сорвался из-за его мамы», — рассказал Кличко

Украинский экс-чемпион мира в супертяжелом весе Виталий Кличко заявил о том, что проведению реванша против Леннокса Льюиса помешала мама британского боксера.

В интервью The Ring Украинский супертяжеловес убежден, что победил британца в их поединке, который состоялся в 2003 году, а судьи не позволили ему это сделать, прекратив бой из-за рассечения на лице. По словам нынешнего мэра Киева, после поражения от британца тот пообещал ему реванш.

ПОПУЛЯРНОЕ: Самовар и каравай: футболисты сборной Англии отказались от угощений России

Кличко додав, що потім Льюїс запросив його одного до себе в офіс, де він був не один, а разом зі своєю мамою, яка не промовила ані слова, поки вони протягом двох годин обговорювали перспективи повторного бою.

"Вони оглянули мене поглядом, а мама Леннокса виявилася більшою та мудрішою… Знаю, що вона завжди була в його тренувальному таборі, завжди дивилася його поєдинки. Я покинув офіс, а Льюїс подзвонив мені і сказав: "Віталій, вибач, але я не буду з тобою битися", і я зрозумів його", — зазначив український боксер.

На думку Кличка, він не сподобався мамі британця, і вона сказала синові більше не проводити з ним бій. Разом із тим, екс-чемпіон світу був трохи розчарований, що реванш не відбувся, але все-таки вдячний Льюїсу за шанс перевірити свої якості проти "кращого боксера" в його кар'єрі.

Раніше Віталій Кличко став першим українським членом Міжнародного залу слави боксу.


Коментарии

Коментарии