Футбол
Подобається

«Мы показали характер и выдержали»: главный тренер «Динамо» прокомментировал победу

26.10.2018
«Мы показали характер и выдержали»: главный тренер «Динамо» прокомментировал победу

Головний тренер "Динамо" прокоментував перемогу над "Ренном"

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу на груповому етапі Ліги Європи. У третьому турі в гостях "Динамо" на останніх хвилинах вирвало перемогу у "Ренна". Після матчу наставник киян Олександр Хацкевич відповів на питання журналістів.

— Що з Циганковим?

— Учора ввечері Циганков закінчив тренування і відчув, що не готовий на 100%. Тому ми вирішили не ризикувати його здоров'ям. Його замінив Сідклей і зіграв досить добре.

— Як би ви оцінили гру Миколенка?

— Вся команда заслужила позитивну оцінку. Миколенко в першому таймі активно грав вперед і надійно діяв в обороні. Він провів сильний матч. По грі в атаці та обороні до нього претензій немає. Йому залишається набиратися впевненості, досвіду і додавати з кожною грою.

— Було враження, що "Ренн" побоювався "Динамо", але потім кияни віддали ініціативу французам.

— Коли у нас була можливість, ми намагалися контролювати м'яч і проводити швидкі атаки. Гра змінюється. Зрозуміло, що після пропущеного м'яча "Ренн" перехопив ініціативу. А нам потрібно було грамотно грати в обороні. Хотілося б уникати великого технічного браку, який був в нашій центральній зоні. Але, водночас, суперник також змушував нас помилятися. У різний час і ми володіли м'ячем, і "Ренн", але ми показали характер і витерпіли. Це заслуговує на повагу.

— Чим вас здивував "Ренн"? Були якісь несподіванки?

— Ми бачили як грає "Ренн". Наголошували на флангові атаки, швидкий перехід з оборони в атаку плюс стандартні положення. При позиційних атаках нічого небезпечного "Ренн" не створив. У них є свій стиль, але в цьому матчі у них не вийшло його продемонструвати.


Коментарии

Коментарии